Aplaus (lindilt)!

Gruppidele (10 - 50 seltsimeest) korraldab KGB ürituse grupile sobival ajal, mis tahes päeval ja kellaajal.

Sünnipäevade ja firmaürituste korraldamine on osutunud väga populaarseks ning garanteerime unustamatu äratundmisrõõmu ja vau!-efekti.

KGB pakub ürituse korraldamisel täispaketi! Kõik on viimse pisiasjani korraldatud - tule ja ole oma pidupäeval ka ise külaline!

Gruppidele erinevad menüüvalikud. Pidumenüüdes leiduvad muidugi nõukogude klassikud nagu: täidetud munad, singirullid, kartulisalat, legendaarsed kuumad viinerid, rosolje ja palju muud. Loomulikult on võimalik kohapeal lisaks valida ka stiiliga sobivaid jooke. Kirjuta meile kohe ja KGB saadab menüüvalikud Brežnevi pakikeses!

Ajaliselt tuleb arvestada ca 2 tundi programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus) ning peale seda on võimalus üheskoos pidulaua taga lõbusalt aega veeta ja muuseumis nostalgitseda lausa keskööni. Tantsu löömiseks videodisko.

Etendusele järgneva aja eest lisatasu ei rakendu.

Kuna üritus on tõeline stiilipidu, siis tasub kaaluda ka mõtet soovitada külalistel kanda stiiliga sobivat riietust ja aksessuaare, mis muudab peo veelgi meeleolukamaks.

KGB-s on kodukord, et alla nelja-aastased ühinevad soovi korral seltskonnaga alles pärast etenduse lõppu.

Broneerimistasu kinnitab broneeringu ning tasaarveldatakse lõpparvest, tellijast sõltuvatel põhjustel etendusest kõrvalejäämisel ei kuulu aga tagastamisele.

Tellimused ja küsimused saata telegrammiga: KGB@KGBcafe.ee