Aplaus (lindilt)!

Gruppidele (10 - 50 seltsimeest) võimaldab KGB nautida programmi grupi poolt soovitud ajal, mis tahes päeval ja kellaajal.

Sünnipäevade ja firmaürituste korraldamine meie juures on osutunud väga populaarseks ning garanteerime unustamatu äratundmisrõõmu ja vau!-efekti.

KGB pakub ürituse korraldamisel täispaketi! Kõik on viimse pisiasjani korraldatud - tule ja ole oma pidupäeval ka ise külaline!

Gruppidele erinevad menüüvalikud. Pidumenüüdes leiduvad muidugi nõukogude klassikud: täidetud munad kalamarjaga, singirullid, kartulisalat, kuumad viinerid, rosolje, kana tarrendis, suitsukana-suupisted, kapsapirukad, marineeritud kurk ja kõrvits, nõukogudepärane glasuuritud jäätis, sefiiritort Lenini pildi ning sirbi ja vasaraga. Loomulikult on võimalik kohapeal lisaks valida ka stiiliga sobivaid jooke. Kirjuta meile kohe ja KGB saadab menüüvalikud Brežnevi pakikeses!

Ajaliselt tuleb arvestada ca 2 tundi kogu programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus) ning peale seda on võimalus üheskoos pidulaua taga lõbusalt aega veeta ja muuseumis nostalgitseda lausa keskööni. Tantsu löömiseks videodisko - muusika loomulikult nõukogude võtmes. Etendusele järgneva aja eest lisatasu ei rakendu.

Kuna üritus on tõeline stiilipidu, siis tasub kaaluda ka mõtet soovitada külalistel kanda stiiliga sobivat riietust ja aksessuaare, mis muudab peo veelgi meeleolukamaks.

KGB-s on kodukord, et alla nelja-aastased ühinevad soovi korral seltskonnaga alles pärast etenduse lõppu.

Broneerimistasu kinnitab broneeringu ning tasaarveldatakse lõpparvest, tellijast sõltuvatel põhjustel etenduse ärajäämise puhul ei kuulu aga tagastamisele.

Tellimused ja küsimused saata telegrammiga: KGB@KGBcafe.ee