Ettetellitud gruppidele (10 - 50 seltsimeest) võimaldab KGB nautida programmi grupile sobival ajal.

Sünnipäevade ja firmaürituste korraldamine on meie juures osutunud väga populaarseks ning garanteerime unustamatu äratundmisrõõmu ja vau!-efekti.

Erinevates menüüdes nõukogude pärlid: täidetud munad lõhemarjaga, singirullid, kartulisalat, kuumad viinerid, rosolje, kana tarrendis, suitsukana suupisted, kapsapirukad, marineeritud kurk ja kõrvits, nõukogudepärane glasuuritud jäätis, sefiiritort Lenini pildi ning sirbi ja vasaraga. Loomulikult pakume ka stiiliga sobivaid jooke.

Ajaliselt tuleb arvestada 2 tundi kogu programmi jaoks ning peale seda on võimalus pidulaua taga üheskoos lõbusasti aega veeta ja stiiliga sobivaid jooke nautida lausa keskööni. Tantsu löömiseks muusika loomulikult nõukogude võtmes. KGB-s on kodukord, et alla nelja-aastased ühinevad soovi korral seltskonnaga alles pärast etenduse lõppu. Etendusele järgneva aja eest lisatasu ei rakendu.

Broneerimistasu kinnitab broneeringu ning tasaarveldatakse lõpparvest, tellijast sõltuvatel põhjustel etenduse ärajäämise puhul ei kuulu aga tagastamisele.

Tellimused ja küsimused saata telegrammiga: kgb@kgbcafe.ee