Seltsimehed kapitalistid!

Miilitsatar ja Med.õde esitlevad:

Estraadiprogramm "VIISAASTAK NELJA AASTAGA!"

Tule ja hellita end naeruteraapiaga! KGB teater-kohvik-muuseum on täiesti uuel ideel põhinev meelelahutus- ja söögikoht, kus pidada koos etendusega sünnipäevi ja firmaüritusi.

Ajamatk Nõukogude Liitu koosneb kolmest etapist:

Programmi esimeses osas vaatad Miilitsatari humoorikate kommentaaride saatel, silmad pärani ja suu muigel, milliseid imevidinaid nõukogude inimeste töökad käed valmistanud on. Seejärel istud ehtsale nõukogude diivanile ja leiad enda eest maitsva pidulaua - nõuka-nõudest muidugi!

Söögi-joogi kõrvale naerutab stand-up koomikute

Miilitsatar Larissa ja Med. õde Imekaunis Vassilissa huumorietendus:

"asjatundlik" tervisekontroll, fotografeerimine, nõukogudepärane meigikursus, keelekümblus, teekursus, tantsukursus "Discofeeling", palju lõbusaid lookesi ja väike "Mnemoturniir".

Ajaliselt tuleb arvestada ca 2 tundi programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus)ning peale seda on võimalus üheskoos pidulaua taga lõbusalt aega veeta ja muuseumis nostalgitseda.

Tule kohale ja ära imesta millegi üle. Või siis just imesta!

Med. õde Imekaunis Vassilissa soovitab: võta naba kaasa, et oleks, mida paigast ära naerda!

Pileti hind 35 eurot seltsimehe kohta ning hind sisaldab kogu ürituse ehk pidusöögi, muuseumituuri ja huumoriprogrammi. Gruppidele erinevad menüüvalikud.

KGB-s on kohti kuni 50-le seltsimehele
 

KGB on avatud vastavalt tellimustele.

Kui seltskonnas on 10 - 50 seltsimeest, saad ürituseks sobiva kuupäeva ise välja pakkuda.
KGB korraldab ürituse just Sulle sobival ajal.

Kui soovid etendusele tulla kahekesi või väiksema seltskonnaga, kirjuta meile kohe ja pakume võimalusi osaleda mõnel tuleval etendusel.

Tellimused ja küsimused saata telegrammiga: KGB@KGBcafe.ee